Cīravas Mežaparks

Lejupielādē Cīravas Mežaparka karti šeit->Cīravas takas mazs 21.10

 

Cīravas Mežaparks

Lēnu pastaigu un skaistu dabas skatu cienītājiem un aktīvās atpūtas piekritējiem Cīravas Mežaparkā ir izveidotas vairākas pastaigu takas ar soliņiem un tiltiņiem.

Lielākā daļa taku ved gar Durbes upes krastiem, atklājot skatam daudzos līkumus un bebru nedarbus, skābaržu, bērzu, apšu un priežu audzes.

 

 

 

 

 

 

 

Bebru taka

2016.gadā šeit tika atklāta ”Bebru taka”, kura sevišķi patiks bērniem, jo tajā ik pēc posma uzstādīti dažādi atrakciju elementi- trošu tiltiņš, kāpšanas sienas, šūpoles, mazi skatu tornīši, mazās ārā lasītavas un spēles, piknika vieta u.c.

Skaņā Taka

Taka izveidota un atklāta 2018.gadā. Takas garumā, dažādās vietās izvietoti Latvijā līdz šim nebijuši skanoši mākslas vides objekti, kuri ir izgatavoti no metāla, un ar tiem iespējams radīt skaņas.

Mākslas objektu autori ir Armands Vecvanags un Jēkabs Voļatovskis. Projekts ”Skaņu radošu vides objektu izgatavošana un uzstādīšanas Cīravas Mežaparkā” realizēts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Aizputes novada pašvaldības atbalstu.

 

Sienāžu taka

2019.gada pavasarī, pateicoties ”LESJOFORS” kompānijas aktīvajiem darbiniekiem ar ģimenēm un Cīravas pašvaldības darbiniekiem tika iztīrīta un labiekārtota vēl viena Mežaparka daļa. tika uzstādīti vairāki aktīvās atpūtas objekti, tiltiņš un soli ar atkritumu urnām. Tā kā aktīvās atpūtas objekti ir veidoti uz atsperēm, tad jaunā taka tika nodēvēta par ”Sienāžu taku”.

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls