Cīrava – Čempioni.

Novembrī un Decembrī notika Aizputes novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Sākumā sešas komandas izspēlēja divu riņķu turnīru, pēc kura rezultātiem notika izslēgšanas spēles. Uzreiz pusfināla iekļuva divas labākās komandas no  turnīra – Cīrava ar 22. punktiem un Pāvilosta ar 21.punktu.

Izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā Apriķi ar 5-1 pieveica Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas reģionālās struktūrvienības komandu, bet Dunalka ar 7-1 sagrāva Rokasbirzi. Pusfinālā Cīrava ar 7-4 pieveica Apriķus, bet Dunalka  ar 3-2 bija pārāka par Pāvilostu, kurai regulārajā turnīrā abas reizes zaudēja. Spēlē par trešo vietu Pāvilosta pēcspēles soda sitienos ar 3-2 uzvarēja Apriķus. Finālā Cīrava ar 7-4 pārliecinoši pieveica Dunalku, kurai regulārajā turnīrā abas spēlēs zaudēja, kuras bija arī vienīgās neveiksmes.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Rignārs Zvirbulis no Cīravas komandas – 28 vārti. Otrā un trešā vietā dunalcnieki –  Jānis Stonis – 20 un Markuss Lagzdiņš – 18 vārti. No Cīravas vēl labāko vārtu guvēju sarakstā iekļuva – Renalts Freimanis (17 ), Juris Kļava (8 ), Kaspars Gutmanis ( 5 ), Helvijs Vīgriezis ( 4 ), Roberts Figoriņš ( 3 ), Elvis Ašmanis ( 3 ).

Ziemassvētku kauss.

25.decembrī Cīravā notika Aizputes un Cīravas pagastu rīkotais Ziemassvētku kausa izcīņas turnīrs telpu futbolā. Piedalījās piecas komandas. Uzvarot visās spēlēs, skaisto kausu izcīnīja komanda no Ventspils – Depo 14. Sudraba medaļas ieguva Cīravas, bet bronzas godalgas – Pāvilostas izlases. Tālākā vietās Rokasbirzs un Dunalkas komandas. Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Ivo Lākutis no Rokasbirzs. Rezultatīvāko spēlētāju balvas ieguva ventspilnieks Aleksejs Keisels ( 9 vārti ) un Jānis Freimanis no Cīravas komandas ( 7 vārti ). Spēļu rezultāti – Ventspils uzvarēja Cīravu ar 8-5, Dunalku ar 7-6, Rokasbirzi ar 3-1, Pāvilostu ar 4-0. Cīrava uzvarēja Rokasbirzi ar 7-4, Pāvilostu ar 4-2, Dunalku ar 3-0. Pāvilosta ar 2-1 uzvarēja Dunalku un cīnījās neizšķirti ar Rokasbirzi 1-1. Rokasbirzs – Dunalka 2-2.

Zolīte.

Šogad jau 21. Reizi notika Cīravas Ziemassvētku ceļojošā kausa izcīņa zolītē. Piedalījās 11 dalībnieki.  Ceļojošo kausu otro gadu pēc kārtas izcīnīja Arnis Akots ( 31 p.  +52 ). Tālākās godalgotās vietās – Egils Rūtenbergs ( 28 p. +46 ), Juris Kļava ( 27 p. + 22 ), Mārtiņš Alfuss ( 23 p. +55 ).

RIČU – RAČU.

Decembrī Cīravā notika Ziemassvētku ceļojošā kausa izcīņa spēlē Riču – Raču, kas vienlaicīgi bija arī 10. Noslēdzošā kārta 2018. gada čempionātam.

Vienpadsmit dalībnieku konkurencē,  ar izcīnītiem 22. Punktiem, Ziemassvētku kausu uz gadu glabāšanā ieguva Maija Pētersone. Nākošajās  gadalgotajās  vietās  ierindojās Inga Liebus un Haralds Dobelis.

  1. gada Cīravas pagasta čempionātā uzvarēja liepājnieks Uldis Dobelis ( 162 p.). Sudraba medaļa iepriekšējā gada uzvarētājai Lindai Liepiņai ( 156 p. ), bet bronzas godalga Spodrai Dīķei ( 154 p. ). Tālākajās vietās – E.Rūtenbergs ( 152 p. ), Kr. Zaharāne ( 140 p. ),  S.Štrāle (136 p. ), M.Pētersone ( 134 p. ), R.Bērziņš ( 126 p. ), M.Dobele ( 114 p. ), L.Šukuleja ( 114 p. ), I.Liebus ( 112 p. ), H.Dobelis ( 112 p. ).

Noslēgumā tika atzīmēti spēlētāji dažādās Riču – Raču nominācijās. Visvairāk reižu pretiniekus kāva – U.Dobelis ( 601 reizi ), E.Rūtenbergs ( 442 ), L.Liepiņa ( 430 ). Visvairāk reižu tika kauti – U.Dobelis ( 521 ), E.Rūtenbergs ( 429 ), Kr. Zaharāne ( 415 ).Vismazāk savus pretiniekus kāva M.Pētersone,M.Dobele un S.Dīķe.Visvairāk ( 28 punktus ) kādā no kārtām izcīnīja S.Štrāle. Ar 26. Puktiem sekoja Kr.Zaharāne un R.Bērziņš.  Triju ceļojošo kausu izcīņās vislabāk veicās U.Dobelim, L.Liepiņai un M.Dobelei.

 

Cīravas sporta metodiķis – E.Rūtenbergs.

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls