Projekta “Ej dabā un lasi!” jaunais piedāvājums

Biedrība “CĪRAVAS pagasta attīstības biedrība” uzsākusi projekta “Ej dabā un lasi!” realizāciju. Projekta mērķis ir piedāvāt cīravniekiem jaunu un interesantu atpūtas veidu vasaras periodā – brīvdabas lasītavas.  Projekta īstenotāji ir iegādājušies 5 šūpuļtīklus, kurus, sadarbībā ar Cīravas bibliotēku, iemēģināja 17. jūnijā Cīravas pagasta svētkos.

Tīkli tika izvietoti improvizētā brīvdabas lasītavā svētku norises vietā – Alus dārzā. Lasītavā bibliotēkas darbinieki piedāvāja dažādus ar lasīšanu saistītas aktivitātes- kolāžas “Mans vasaras sapnis” veidošanu, mīklu minēšanu, pasaku varoņu izkrāsošanu, dzejas lasīšanu mīļotai sievietei, ātrlasīšanas konkursu, galda spēles, kā arī iespēju pašķirstīt kādu preses izdevumu vai jaunāko grāmatu, zvilnot šūpuļtīklā.

Brīvdabas lasītava svētku laikā bija labi apmeklēta, īpaši par to priecājās ģimenes ar bērniem. Projekta īstenotāji bija gandarīti, ka jaunie šūpuļtīkli ir noderīgi un patīkami papildināja atpūtu svētku laikā gan lielajiem, gan mazajiem brīvdabas lasītavas apmeklētājiem.

Darbs pie projekta turpinās. Tiek iepirkti materiāli, lai tuvākajā mēnesī izgatavotu 5 mazās āra lasītavas, kuras tiks atklātas Cīravas mežaparka svētkos augustā.

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls