SKRIEN, CĪRAVA!

SKRIEN, CĪRAVA!

Jau kopš 31. marta līdz pat jūnija vidum notika ‘’Skrien Cīrava’’ treniņi, kuru laikā visiem interesentiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus gan īsākās, gan garākās distancēs. Treniņu mērķis bija iesaistīt cīravniekus aktīvā dzīvesveidā, kā arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem, tādējādi nodibinot jaunus kontaktus un izveidojot kopīgu interešu grupu.

Pirmais treniņš tika aizvadīts kuplā skaitā, to apmeklēja 8 cilvēki, taču līdz maija beigām noturējās tikai paši stiprākie. Taču arī tie, kuri apmeklēja treniņus vien pāris reizes, droši varēja sev uzsist uz pleca un pateikt paldies sev, jo arī viens treniņš ir un paliek treniņš. Tā kā šādi treniņi iepriekš Cīravā nebija notikuši, atsaucība bija negaidīti liela. Skriešanas sezonu noslēdzām jūnija vidū. Nākamais treniņš notiks 1. septembrī, plkst. 19.00 Cīravas pieturā.

Vēlos teikt lielu paldies ne tikai pašiem ‘’Skrien Cīrava’’ dalībniekiem, bet arī Cīravas kultūras nama vadītājai Sandijai Kalniņai un Cīravas pagasta bibliotekārei Maijai Upeniecei par sniegto informatīvo atbalstu. Lai Jums visiem pozitīva un aktīva vasara!

Annija Ivanovska

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls