Pieredzes brauciens uz Austriju.
Aicinām Tevi uz pieredzes apmaiņas braucienu uz Austriju Štīrijas zemi (no 14.- 21. aprīlis, 8 dienas) tā ir izcila iespēja lieliskā kompānijā iepazīt:

* Reģiona attīstību.
* Vietējo uzņēmēju atbalsta un savstarpējās sadarbības pozitīvos piemērus, kas iedvesmojuši jau ne vienu vien arī Latvijas ražotāju.
* Apmeklēt vietējos mazos ražotājus, kas popularizējot reģionu, ražo tikai vietējas izcelsmes, tradicionālus, kvalitatīvus produktus.
* Atpakaļceļā apmeklēt un iepazīt dažas interesantas un skaistas vietas Austrijā.

Ja interesē pieredzes apmaiņas brauciens un apmācības, tad lūdzam sazinieties ar Irinu Ginteri (tālr.: +371 28310484, e-pasts: [email protected]mailto:[email protected] ) vai Alekseju Kačanovu (tālr.: 27843096, e-pasts: [email protected] mailto:aleksejs.kacanov[email protected] ).

Pieredzes apmaiņas brauciens notiek SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas biroja LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” (LAD Līguma nr. LAD030816/V35) ietvaros īstenotām apmācībām “Latvijas un citu valstu kooperatīvu formas, iespējas un pieredze” (grupas Nr.: LLKC75Lp07). Mācību ietvaros ir paredzētas 4 mācību dienas:

* 1.diena – 12. aprīlī teorētiskās mācības Liepājas pusē, kurās savā pieredzē dalīsies LLKC Bauskas nodaļas vadītāja Elionora Maisaka.
* 2.,3., un 4.diena – Austrijā (16., 17. un 18. aprīlī), apmeklējot un iepazīstot dažādas saimniecības un kopdarbības pozitīvos piemērus.

 

BRAUCIENS UZ AUSTRIJU

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls