• 26. jūlijs, 2018
  • 11:58
  • Cīravas Kultūras dzirnavās
Rakstniecības meistarklases ar Paulu Bankovski
“Es rakstu leģendu”

No 25.-26.jūlijam tēlniecības simpozija “Cīravas parka leģendas” ietvaros norisināsies Paula Bankovska rakstniecības meistarklases. Meistarklases notiks Cīravas Kultūras dzirnavās no plkst. 10.00-16.00. Dalība bez maksas.
Meistarklasēs jebkuram interesentam neatkarīgi no vecuma un pieredzes būs iespēja apgūt rakstniecības principus. Noslēgumā dalībnieki tiks aicināti uzrakstīt leģendu par kādu no koka skulptūrām, kas taps tēlniecības simpozija laikā. Šim notikumam par godu tiks organizētas tikšanās ar skulptūru autoriem, kurās mākslinieki vairāk pastāstīs par savu radošo ieceri. Kā arī dalībnieki tiks iepazīstināti ar Cīravas pils parka vēsturi. Šī informācija tiks iekļauta leģendu sacerēšanā. Labākie autoru darbi tiks publicēti un kļūs par neatņemamu koka skulptūru takas “Cīravas parka leģendas” sastāvdaļu.
Pauls Bankovskis
– rakstnieks Pauls Bankovskis literatūrā sevi pieteica 20. gadsimta nogalē, 21. gadsimtā kļūstot par vienu no redzamākajiem prozas autoriem, kurš devis redzamu ieguldījumu gan latviešu īsprozas, gan romānu attīstības procesos, pievēršoties arī bērnu literatūrai. Sabiedriski pamanāma ir Paula Bankovska darbība žurnālistikā, strādājot laikrakstā “Diena”, sadarbojoties ar intelektuālo žurnālu “Rīgas Laiks”, publicējoties dažādos literāros izdevumus. Pauls Bankovskis kopā ar tulkotāju Maimu un Grīnbergu un rakstnieci Noru Ikstenu savulaik bija viens no ietekmīgā festivāla “Prozas lasījumi” iniciatoriem.

 

Vairāk info: citaabra.lv
Rakstniecības meistarklases organizē: Biedrība “Cita Abra”
Finansiāli atbalsta: Kurzemes plānošanas reģions, Aizputes novada dome, Cīravas Senlietu krātuve – tūrisma informācijas punkts, Cīravas pagasta pārvalde, SIA “PxB”.
Dalīties:

Vēl nav pievienots neviens komentārs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauciņi ir atzīmēti ar (*).

Ar autortiesībām aizsargāts attēls