• 29. aprīlis, 2018
  • 12:00
  • Cīravas Kultūras nams

 DEJAS DIENA Cīravā

29.aprīlī „DEJAS DIENAS” svinības :

– no plkst.12.00-13.00 Dejas meistarklase  bērniem ar vecākiem;

– plkst.13.30 sirsnīga un ar humoru bagāta izrāde “EKSPERIMENTS AR APSKĀVIENU”.

 

Jau trešo gadu Cīravas pagastā tiks organizētas „DEJAS DIENAS” svinības, kas noritēs 29.aprīlī. Šogad pasākuma programma ir īpaši veltīta BĒRNIEM un ĢIMENĒM.

No pulksten 12:00-13:00 bērni ar vecākiem ir aicināti uz dejas meistarklasi, kur būs iespēja  iepazīties ar vienkāršiem un noderīgiem kustību vingrinājumiem, kā arī caur rotaļām varēs atklāt dažādus veidus, kā kopā jautri izkustēties. ( Dalība ir bez vecuma ierobežojuma. Apģērbs – ērts.) Savukārt 13:30 būs iespēja redzēt sirsnīgu un ar humoru bagātu izrādi “EKSPERIMENTS AR APSKĀVIENU”, kas šogad tika nominēta teātra balvai “Spēlmaņu nakts”, kā gada sasniegums laikmetīgajā dejā. Izrāde ir plānota kā jautra rotaļa, kur izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu. Pieskāriens ir nozīmīgs komponents ikvienu attiecību veidošanā. Apskāviens ir dabisks veids, kā paust rūpes un mīlestību, un tas spēj būt pat dziedinošs. Izrādes mērķis ir veicināt mazo skatītāju asociatīvo domāšanu, kā arī iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo deju viņiem saprotamā valodā. Izrādei būs interaktīvs raksturs un tās laikā bērniem tiks dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt, kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais. Radošās komandas sastāvā ir režisore Antra Austriņa – Seņkāne, kura uzvedusi tādas izrādes kā “Heda Gablere” un “Vecmāmiņas”, kā arī horeogrāfi un izpildītāji: Alise Putniņa, kura dejojusi laikmetīgās dejas izrādēs “Rauts”, “ANANDA” un “ĀRĀ”; Katrīna Albuže, kura darbojusies tādos projektos kā “Dienas varonis”, “Rīga.Urbānie mīti”, kā arī Modris Opelts, kurš sevi pierādījis izrādēs “Makbets”, “Kaštanka”, u.c.

“Dejas dienu” svin visā pasaulē. To savā laikā ieviesa UNESCO CID jeb Apvienoto Nāciju izglītības, zinātnes un kultūras organizācija un zem tās esošā Starptautiskā Dejas padome, lai vienu īpašu dienu gadā mēs visi pievērstu uzmanību dejai, padomātu par tās sūtību un pieredzētu tās sniegto prieku

 

Norises vieta: Cīravas Kultūras nams

Organizē: Biedrība “CitaAbra”

Atbalsta: Horeogrāfu Asociācija, Cīravas Pagasta pārvalde un Cīravas Kultūras nams

Vairāk info: brinina.kristine@gmail.com

 

 

 

Dalīties:

Vēl nav pievienots neviens komentārs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauciņi ir atzīmēti ar (*).

Ar autortiesībām aizsargāts attēls