Iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt bezmaksas lekciju par psihisko veselību un tās veicināšanu

2018. gada 19. maijā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” vadīs lekcijas par psihisko veselību un tās veicināšanu Aizputes novada iedzīvotājiem. Lekcija notiks Aizputes novada, Cīravas pagasta pārvades zālē 19.05.2018 plkst.13:00

Viens no priekšnoteikumiem labai veselībai ir ne tikai fiziskā, bet arī emocionālā un psihiskā labsajūta, par kuru bieži vien aizmirstam, vai nepievēršam tai uzmanību līdz sajūtamies slikti. Ikviens iedzīvotājs tiks aicināts rūpēties par savu psihisko un emocionālo labsajūtu, apmeklējot lekciju, kuras laikā tās apmeklētājiem tiks sniegtas zināšanas un prasmes savas garīgās veselības veicināšanā un saglabāšanā un sniegti ieteikumi rīcībai dažādās dzīves situācijās. Papildus lekcijas dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un veidot diskusiju ar lekcijas vadītāju un pārējiem lekcijas dalībniekiem. Pēc lekcijas ikviens dalībnieks saņems bezmaksas informatīvo materiālu ar lekcijā iekļautajām tēmām un citiem padomiem savas garīgās veselības saglabāšanai un veicināšanai.

Lekciju vadīs psihoterapeite Baiba Gerharde. Lekcijas ilgums būs 120 minūtes.

Iepriekšēja pieteikšanās pie Kristapa Bērziņa pa tālr.28861524 vai epastu kristaps.berzins@prakse.lv
Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

Aizputes novada domes
Attīstības nodaļa
tel. 63459150

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls