Cīravas pagastā Latvijas Tautas Saimes grāmata ciemosies:

18.-19. dec. Cīravas arodskolā
20.12. dec. Dzērves pamatskolā
21.12.-22.12.dec.-Cīravas bibliotēkā
24.12. dec.Cīravas luterāņu draudzes baznīcā
27.12. dec. Cīravas bibliotēkā
28.-29. dec.-Cīravas pirmsskolas izglītības iestādē “Pīlādzītis”.

Latvijas Tautas Saimes grāmata apceļo Aizputes novadu

No 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 26. janvārim Aizputes novadu apceļos „Latvijas Tautas Saimes grāmata”. Tās svinīga atvēršana un iedziedāšana Aizputes novadā notiks 16. novembrī plkst. 18.00 Aizputes Kultūras namā.
Šī grāmata ir Rīgas aktīvo senioru alianses iniciatīva- rakstīsim savas Tautas Saimes grāmatu, atsaucoties valdības aicinājumam ieteikt un īstenot idejas, sagaidot Latvijas Valsts 100 gadu jubileju.
Grāmata tapa ar domu par Latviju un Latvijas cilvēkiem, vēloties tos aktivizēt, iesaistoties Latvijas 100. dzimšanas dienas sagaidīšanā, tādēļ ikvienam ir unikāla iespēja kļūt par šīs ieceres īstenotāju un grāmatas rakstnieku, pārdomājot savu dzīvi Latvijā un tajā ierakstot savu veltījumu, novēlējumu, pārdomas, apsveikumus, attīstības ideju šim brīdim un nākotnei Latvijas valstij jubilejā .
Grāmatas „iešanu tautā” nodrošina tikai un vienīgi domubiedru grupas finansējums, tā ir absolūti brīva no jebkāda politiskā spēka ietekmes un tās virzības darbu uzņēmušies divi vīri spēka gados- Aivars Meija un Guntis Rolis.
Kopš šī gada pavasara kopumā 25 grāmatas ceļo pa visu Latviju: 5 grāmatas katram reģionam- Kurzemei, Zemgalei, Vidzemei, Latgalei, Rīgai. Šī būs pirmā visas Latvijas tautas pašrocīgi rakstīta grāmata, kas kā iedzīvotāju dāvana Latvijai simtgadē tiks svinīgi pasniegta Latvijas Valsts Prezidentam Raimondam Vējonim un pēcāk – eksponēta un glabāta Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.
Aicinu aktīvi izmantot šo iespēju, kas mums ikvienam tiek dota, lai ļoti personiski uzrunātu valsti, kurā dzīvojam, sveicot to simtgadē un ar savu ierakstu atstājot vēstījumu tās nākamajām paaudzēm.

Jolanta Berga
Aizputes novadpētniecības muzeja-TIP vadītāja

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls