Lai acīm prieks!

 

Tāds nosaukums tika dots NVO „Cīravas pagasta attīstības biedrība” projektam, kurš tika iesniegts un  atbalstīts  Aizputes novada domes biedrību un nodibinājumu projektu konkursā 2020.gadā.

Projekta mērķis bija sakārtojot un ar sienu gleznojumiem padarot vizuāli pievilcīgu PII „Pīlādzītis” bijušās katlu mājas ēku, uzlabot ikdienas gaitu un brīvā laika pavadīšanas kvalitāti Cīravas pagastā.

Lai varētu uzsākt darbu pie sienu apgleznošanas, tika veikta ēkas fasādes nokritušā apmetuma atjaunošana un bojāto koka daļu nomaiņa jumta vēja kastēm un korei. Pēc nepieciešamo darbu un materiālu izvērtējuma mums savu atbalstu arī šogad nodrošināja pagājušā gada projekta „Drošs tilts pagasta iedzīvotājiem un viesiem.” sadarbības partneris un atbalstītājs SIA „Termīts – C” valdes loceklis Jānis Blikerts.

Sienu apgleznošanu veica mākslinieks Imants Liepiņš.  Mākslinieka izvēle nebija nejaušība. I. Liepiņš ir radījis sienu gleznojumus vairākām pirmsskolas iestādēm un Grobiņas doktorātam. Ir vairāku bērnu grāmatu ilustrāciju autors, un viņa darba stils ir ļoti piemērots, lai radītu sienu gleznojumus ēkai, kura atrodas tik tuvu bērnudārzam.

Sakārtojot un padarot šo ēku vizuāli pievilcīgu no ārpuses, pastāv iespēja, ka tā varētu iegūt arī reālu pielietojumu, tajā izveidojot dabas izzinošu istabu, darbnīcu vai tamlīdzīgi.

Un nenoliedzami – acīm prieks!

Projekta “Lai acīm prieks!” vadītāja

S.Braša

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls