“KultūrPunkts” Cīravas ūdensdzirnavās.

 

27.jūnijā biedrības “Cita Abra” mājvietā – Cīravas ūdensdzirnavās –  durvis ir vēris vaļā  “KultūrPunkts” – pieturas punkts, kurā līdz septembra vidum nedēļas nogalēs būs iespēja apskatīt Latvijā un starptautiski atzītu mākslinieku darbus, noklausīties panākumus guvušu dažādu profesiju pārstāvju iedvesmas stāstus, izlasīt kādu no mazās lasītavas grāmatām, vai vienkārši patverties no karstās saules, vai lietus, iemalkojot kafiju. “KultūrPunkta” darba laiki ir sestdienās no pulkst. 11:00-20:00 un svētdienās no 12:00-18:00.

 

“KultūrPunkta” gaitas ir ievadījusi fotogrāfes Ineses Kalniņas personālizstāde «Stihija. Vīrietis». Izstāde turpina fotogrāfes vairāku gadu garumā veidoto ciklu «Brīvās robežas». Tās ir melnbaltas fotogrāfijas, kuru galvenais varonis ir kails vīrietis. Izstāde būs pieejama apskatei nedēļas nogalēs līdz 19.jūlijam.

 

Turpmāk “KultūrPunkta” ietvaros būs iespēja apskatīt keramiķe Pārslas Vekmanes, tekstilmākslinieces Ingas Brīniņas, gleznotājas Katrīnas Avotiņas un fotogrāfa Didža Grozdza izstādes. Kā arī četrās svētdienās noklausīties iedvesmas stāstus, kurus veidos bioloģiskās lauksaimniecības eksperte Lāsma Ozola, apģērbu veikala un modes zīmola “Amoralle” īpašniece Inese Ozola, aktrise un dziedātāja Karīna Tatarinova un mūziķis  Roberts Dinters. Atšķirīgās personības dalīsies savos personīgajos dzīves notikumos, kuru gaitā katrs ir spējis sasniegt savus mērķus un turpina to darīt arī šobrīd.

Lai uzzinātu vairāk par gaidāmajiem pasākumiem, sekojiet līdzi informācijai: https://www.facebook.com/citaabra/

 

Organizē: Biedrība “Cita Abra”

Biedrību “Cita Abra” veido Cīravas iedzīvotāju, mākslas un kultūras aktīvistu grupa sadarbībā ar Cīravas pagasta pārvaldi. Biedrība ir radusi domu biedrus kultūras un mākslas pasaulē Latvijā un arī ārpus tās. Ideja par šādas biedrības dibināšanu dzimusi 2013.gada nogalē Pēterim Brīniņam nonākot Cīravas ūdens dzirnavās, kas celtas 1881.gadā. Kopš tā laika tiek realizēta vīzija par iespēju platformu – Jauniešu neformālās izglītības, kultūras un mākslinieku rezidenču centru. Biedrība “Cita Abra” ir dibināta ar tiešu  mērķi veicināt kultūras attīstību Cīravā un ārpus tās.

 

Viss “KultūrPunkta” piedāvājums ir par ziedojumiem, kas būs liels atbalsts biedrības “Cita Abra” turpmākajai darbībai.

Īpašs paldies iesaistītajiem programmas dalībniekiem un Cīravas vietējiem uzņēmējiem par sniegto atbalstu.

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls