“KANDAVAS KAUSS AUTOMEHĀNIĶIEM 2019”

Pavasaris, kā katru gadu nāk ar profesionālajiem konkursiem, kuros tiek dota iespēja katram parādīt ko iemācījies, samēroties zināšanām un prasmēm ar citu tehnikumu audzēkņiem.

  1. un 29. martā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās prasmju un iemaņu konkurss topošajiem automehāniķiem. Konkursā piedalījās 10 tehnikumus pārstāvošas komandas, katrā pa diviem skolas audzēkņiem. Mūsu skolas komandu veidoja Toms Svetlovs 3AC un Jānis Sneibis – 4AC.

Divu dienu garumā komandām bija jāveic desmit uzdevumi: metināšanas un virpošanas darbi, komponentu atpazīšana uz dīzeļmotora, riteņu ģeometrijas regulēšana, dīzeļdzinēja sprauslu diagnostika un regulēšana, bremžu kluču nomaiņa, kloķvārpstas defektēšana- tehniskā stāvokļa pārbaude, darbs ar KTS (auto diagnostika), auto veiklības braukšana uz simulatora, gan auto poligonā. Katrs dalībnieks uzdevumus veica patstāvīgi, un iegūto novērtējumu tiesneši skaitīja kopā, izvelkot komandas vidējo aritmētisko punktu summu. Katra uzdevuma veikšanai, tika atvēlētas 45 minūtes. Jāatzīmē konkursa  labā un pārdomātā organizācija. Katras komandas dalībniekus visur pavadīja organizatoru pārstāvis. Jau atklāšanā, organizatori paziņoja, ka viņu komanda konkursā piedalās individuāli un kopējā vērtējumā netiks vērtēta.

Cīnoties ar lielo tehnikumu komandām, mūsu puiši noslēgumā ieguva otro, augstāko punktu summu, un pavisam nedaudz pietrūka līdz pirmajai vietai (skat. noslēguma tabulā). Apbalvošanā puiši saņēma diplomus, sponsoru sagādātus suvenīrus un kvalitatīvu atslēgu komplektu.

Malači!!! Izturību, veiksmi un panākumus!

 

Informāciju sagatavoja skolotājs Agris Braša

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls