Iepriecini sevi un savus draugus

Svētkos, kad draugiem dāvinu paštaisītas dāvaniņas, viņi jautā, kur es rodu laiku un idejas tām. Ar idejām  ir pilns internets, vajag tikai meklēt, bet laiku atrodu vakaros, kad apdarīti mājas darbi un negribas skatīties TV. Ziemā vairāk  taisu konfekšu puķes, jo puķes dārzā neaug, bet uz pilsētu braukt negribas. Tā sanāk divi vienā-konfekte  un puķe. Arī darbā gribas iepriecināt savas līnijdeju dejotājas, un tad rodas kāds pārsteigums svētkos. Tieši viņas ierosināja, lai es parādu, kā gatavoju savas konfekšu puķes.

Tāpēc 22.martā plkst.15.00 Dzērves saieta namā gaidīšu ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos un taisīsim kreppapīra un konfekšu puķes.

Mums ir bijušas divas nodarbības – 25.janvārī  no kartona un dzijas veidojām putnus, bet 22.februārī gatavojām puķes no salvetēm un papīra. Katrs bērns savā darbiņā ielika savu sirds siltumu un mīļumu. Katram sanāca putns ar savu raksturiņu un krāsainību, bet puķes pat bija ar savu smaržu.

Liels prieks, ka nodarbībās piedalās visa ģimene-mamma, bērns, brālis un māsa. Tas ir labs stimuls darboties vēl vairāk un rūpīgāk  un iepozēt, jo  patīk taču, ka mamma vai brālis fotografē. Paldies visiem, kas nenobijās un atnāca. Gaidīšu atkal visus 22.martā.

Dzērves saieta nama vadītāja Solvita (mob.tālr. 26331896)

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls