Dzērves pamatskolā rozes gaida pavasari

Pirms diviem gadiem iestādītā rožu dobe rudenī tika rūpīgi ieziemota, lai pasargātu rožu stādus no sala un vasarā rozes varētu vērt ziedus pilnā krāšņumā, sagaidot Dzērves pamatskolas 185 gadu jubileju un Latvijas simtgadi. Starp vēl snaudošajiem rožu stādiem, pirmos asnus ir izdzinušas tulpes, kuras krāšņos dobi, kamēr rozes krās spēkus bagātīgajai ziedēšanai.

Esam izsludinājuši ziedojuma akciju, lūdzot ziedot bijušos skolas absolventus, darbiniekus, Cīravas pagasta iedzīvotājus un  jebkurus citus interesentus jaunas rožu dobes izveidei pie skolas dienvidu fasādes. Informācija par rožu dobes izveidi un ziedojuma kontiem atrodama Dzērves pamatskolas mājas lapā http://www.dzervespsk.lv sadaļā „Rožu grāmata”.

Paldies gribam teikt visiem tiem ziedotājiem, kuri jau ir ziedojuši un atbalstījuši mūsu ieceri labiekārtot skolas apkārtni finansiāli – Ligitai Bajārei, Gerdai Miglavai, Naurim Sedolam, Arvilam Štrālam, Ritai Vīksniņai, Kristīnei Zaharei, Artai Adamanei, Janīnai Zaharei, Niklāvam Zaharam, kā arī tiem, kuri  palīdzējuši rožu dobju izveidē ar tehniku un augsnes sagatavošanu – Dainim un Elvitai Muceniekiem, Jānim Jansonam, Mārim Jansonam, Uģim Ulmeram.

Par jau saziedotajiem līdzekļiem esam pasūtījuši rožu stādus rožu audzētājai Dailai Trubiņai un saņēmuši konsultācijas rožu stādīšanā un kopšanā. Absolventi! Aicinām turpināt ziedot, lai mums būtu prieks atgriezties bijušajā skolā un gūt gandarījumu par skolas labiekārtoto apkārtni.

Turpināsim iesākto darbu un aicinām vasarā ciemos Dzērves skolā!

Dzērves pamatskolas kolektīva vārdā  – skolotāja un bijusī absolvente Inga Roģe

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls