Dambretes turnīrs Starptautiskais bērnu aizsardzības dienai

25.maijā, kad vecāki un vecvecāki devās uz vēlēšanām, bērnu pulcējās Dzērves pamatskolā uz dambretes turnīru, veltītu Starptautiskais bērnu aizsardzības dienai. Šāds turnīrs ir kļuvis par mūsu tradīciju, kuru jau vairākus gadus organizējam Dzērves pamatskolā.

Šogad turnīrā piedalījās 38 dalībnieki no Engures, Ventspils, Kuldīgas un mūsu vietējās Dzērves pamatskolas. Tikai žēl, ka mūsu skolas godu ieradās aizstāvēt vien septiņi skolēni. Bērni dalījās trīs grupās : 1.-3.klase, 4.-6.klase un 7.-9.klase, bet grupas vēl tika sadalītas zēnu un meiteņu komandās.

7.-9.klašu grupā medaļas tika sadalītas sekojoši: 1.vieta Artim Rancānam (Kuldīga), 2.vieta Gustavam Paulam (Dzērves pamatskola), 3.vieta Klaudijam Jansonam (Dzērves pamatskola). Meiteņu komanda šajā vecuma grupā netika pārstāvēta.

4.-6.klašu grupā pavisam piedalījās 12 dalībnieki. Meiteņu grupā 1.vieta Zanei Ozoliņai (Engure), 2.vieta Anabellai Barkovai (Engure), 3.vieta Anastasijai Martinenko (Ventspils). 4.-6.klašu zēnu grupā veiksmīgākie bija Artis Ērciņš (Ventspils)- 1.vieta, Mikus Āpsis (Vnetspils)-2.vieta un Kristaps Kārkliņš (Ventspils)- 3.vieta.

1.-3.klašu meiteņu grupā 1.vietu izcīnīja Evelīna Rancāne (Kuldīga), 2.vietā ierindojās Estere Juhnoveca (Ventspils), bet 3. vieta tika Evelīnai Jostai, kura arī pārstāvēja Ventspili. 1.-3. klašu zēnu grupā vietas tika sadalītas sekojoši- 1.vieta Robertam Serpānam (Kuldīga), 2.vieta Aleksejam Agējevam (Ventspils), 3.vieta  Kristapam Bražim (Kuldīga). Šī vecuma grupa bija viskuplāk pārstāvēta, kopskaitā 23 dalībnieki.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos un pasākuma atbalstīšanu. Liels paldies bērnu vecākiem, kuri atbalstīja savas atvases un gaidīja mājās ar labiem rezultātiem. Īpašs paldies mūsu Markusa, Santas, Nellijas, Gundas, Sanda, Gustava un Klaudija vecākiem!

Turnīra organizatore Mudīte Dobele

Dalīties:

Vēl nav pievienots neviens komentārs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauciņi ir atzīmēti ar (*).

Ar autortiesībām aizsargāts attēls