Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs Atmodas ielā 16

organizē apmācības:

 

 

*15.februārī plkst.13.00 Informatīvā diena “No mazdārziņa līdz biznesam.

Praktiski padomi zemeņu audzēšanā. Savā pieredzē dalīsies IK “Migl Dārzi” īpašnieki Ilmārs Gulbis un Līga Gulbe. IK “Migl Dārzi” Laidu pagastā zemenes audzē 11 hektāru platībā, un ir lielākā zemeņu un stādu audzētava Latvijā. Saimniecība 2015.gadā saņēma Kuldīgas pašvaldības atzinību nominācijā “Gada lauksaimnieks” un LLKC Kuldīgas biroja speciālbalvu.

* Turpinās pieteikšanās mācībām Jauniešu garantijas programmā 1 gada profesijās.

15.februārī plkst.16.00 aicinām interesentus uz Informatīvu pasākumu “Jauniešu garantijas programmas īstenošana Saldus tehnikumā”. Profesijas – galdnieks, frizieris, pavārs ( pēc 9.klases)– būs iespējams apgūt Saldus tehnikumā gada laikā. Par mācībām un uzņemšanas noteikumiem pastāstīs tehnikuma pedagogs Agris Strazdiņš. Pieteikšanās mācībām Jauniešu garantijas programmā 1 gada profesijās ir līdz 23. februārim. Finansējums stipendijām no Eiropas Sociālā fonda. Plašāka informācija par mācību iespējām mājas lapā: www.viaa.gov.lv/Jauniešu garantija.

 

* 24. februārī no plkst.10.00-13.00 Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā notiks seminārs “Daiļdārzu plānošanas un izveidošanas pamati.” Pieredzē, kā veidot ainavu un apstādījumus ap māju, kā izvēlēties augus, dalīsies Solveiga Dzene – daiļdārzniece, stādu audzētavas “Blīdene” valdes locekle. Uz semināru pieteikties līdz 20.februārim; vietu skaits ir ierobežots.

 

* 2.martā plkst.11.00 aicinām uz semināru Latvijas Meža Programmas 2018 ietvaros. Ilgtspējīga mežsaimniecība, Latvijas meža nozares atttīstības nosacījumi. Vides un dabas aizsardzība. Meliorācija”. Seminārs notiks  Aizputes kultūras namā, Atmodas ielā 16. Seminārs ir bezmaksas. Informācija un pieteikšanās: programmas vadītājs Māris Liopa, t.25414008.

Lūgums pieteikties visām apmācībām pa e-pastu biruta@aizpute.lv vai tālr.26546632.

 

Attīstības nodaļa

                                               Latvijas Meža Programma 2018

                                                         2.marta semināra plāns

Seminārs ir bezmaksas. Informācija un pieteikšanās: 25414008- Māris Liopa

Dalīties:

Vēl nav pievienots neviens komentārs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauciņi ir atzīmēti ar (*).

Ar autortiesībām aizsargāts attēls