Aizputes novada 4. Ziemas sporta spēles.

Martā Aizputē notika Aizputes novada 4. Ziemas sporta spēles 9. Sporta veidos. Cīravnieki piedalījās piecos sporta veidos. Tradicionāli dambretē startē mūsu vecmeistars Haralds Dobelis, kurš izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties vienīgi dambretes profesionāļiem no Kuldīgas.

Arī novusā pēc ilgiem laikiem mums divi spēlētāji – Artjoms Pētersons ar augsto izcīnīto 5. Vietu un pirmo reizi tādos mačos startējošais Elmārs Mucenieks ar 17. Vietu.

Svaru stieņa spiešanā guļus, Cīravu ar dalītu pirmo vietu pārstāvēja jauniešu centra vadītāja Santa Šulce. Santa startēja svaru kategorijā virs 63 kg. Vīriešiem svaru kategorijā līdz 83 kg pārliecinoši uzvarēja Santas  Šulces draugs Jurģis Mickus, kurš arī pārstāvēja Cīravu.

Nepatīkami pārsteidza zolītes turnīra organizatori, kuri paredzēto komandas cīņu vietā pēkšņi organizēja individuālo turnīru un par to neinformējot visus dalībniekus. Bet šeit visus negaidīti uzvarēja un ieguva zelta medaļu Juris Kļava. Aigars Kļava ierindojās 10. Vietā un Aldis Jansons 16. Vietā no 24. dalībniekiem.

Četras no sešām medaļām paņēma mūsu šautriņu metēji. Zelta medaļas izcīnīja Annija Ivanovska un Arvis Kaimiņš. Sudraba godalga – Zintim Upeniekam, bronzas godalga –  Kristai Petrovai.

Paldies visiem dalībniekiem, kuri pārstāvēja Cīravu.