Aicinām piedalīties fotokonkursā “Cīrava Latvijas simtgadē”

No 2017. gada novembra Cīravas pagasta pārvalde ir izsludinājusi fotokonkursu “Cīrava Latvijas simtgadē”, kura mērķis ir iemūžināt Cīravas pagastu, gaidot  Latvijas simtgadi. Ar konkursa nolikumu katrs interesents var iepazīties Aizputes novada (http://www.aizputesnovads.lv/) un Cīravas pagasta (http://cirava.lv/) mājas lapās. Konkursa norises laiks paredzēts no 2017.gada 1.novembra līdz 2018. gada 1. novembrim.

Laiks rit ļoti ātri, klāt jau februāris. Cienījamie fotoentuazisti, mēs vēlāmies jums atgādināt par  interesantu iespēju iemūžināt kādu skaistu dabas skatu jebkurā gadalaikā, nofiksēt kādu neparastu notikumu iedzīvotāju ikdienā vai svētku reizē – jebko, kas pozitīvi raksturo Cīravu un cīravnieku sadzīvi. Atgādinām, ka konkursā var piedalīties jebkurš fotogrāfs, kas prot uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas, ne tikai cīravnieks.

Konkursu izvērtēs Cīravas pagasta pārvaldes izveidotā žūrija, uzvarētāji tiks apbalvoti 18.novembra svētku pasākumā. No interesantākajiem darbiem tiks izveidota fotoizstāde, kura plašākai publikai būs apskatāma bibliotēkas izstāžu zālē 2018.gada nogalē. Cīravas pagasta pārvalde patur tiesības mākslinieciski kvalitatīvākās fotogrāfijas izmantot  dažādu informatīvo materiālu izveidošanai, kā arī prezentācijas vajadzībām.

Lai veicas konkursā! Gaidīsim pirmos fotokonkursa “Cīrava Latvijas simtgadē” darbus.

 

Dalīties:

Ar autortiesībām aizsargāts attēls